Péče pro děti

Baby & Kinder NEUTRAL

Vhodné i pro velmi citlivou pokožku se sklonem k alergiím


• 100% bez syntetických konzervantů, barviv a přísad na bázi ropy.
• 100% bez vonných látek a éterických olejů.
• 100% čisté rostlinné oleje a nedráždivé účinné látky.
• 100% přírodní a jemné emulgátory a tenzidy.
• Vyrobeno z BIO surovin podle přísných zásad NATRUE pro kontrolovanou přírodní kosmetiku.
• Netestováno na zvířatech.
• NOVĚ: Moderní design, optimalizované receptury a výhodnější cena.

Baby & Kinder NEUTRAL je jedinečný systém péče určený speciálně pro alergickou a extrémně citlivou pokožku kojenců a dětí. V dětské řadě lavera jsou použity pouze vědecky ověřené nedráždivé aktivní látky se zklidňujícími účinky na podrážděnou pokožku. Výrobky jsou vhodné i při homeopatické léčbě – receptury neobsahují výtažky z květů, bylinek ani esenciální oleje.
Kojenecká a dětská pokožka nemá vyvinuté ochranné mechanismy a proto je velmi citlivá a snadno zranitelná. Nová dětská řada od lavery poskytuje spolehlivou ochranu, nejnovější receptury a pečující ingredience, aby vaše dítě dostalo přesně to, co potřebuje a bylo v bezpečí.

Tělový a vlasový šampon
S bio pupalkovým olejem a bio aloe vera
Kojenecká, jemná ochranná receptura umožňuje mytí vlasů i těla skutečně šetrně a pečlivě. Rostlinné hydratační faktory přinášejí dvojí účinek: poskytují přirozenou ochranu jemným vlasům i podrážděné pokožce hlavy a dlouhodobě ošetřují a hydratují extrémně citlivou pokožku.
Bio aloe vera: hydratuje a zklidňuje pokožku.
Bio pupalkový olej: zásobuje pokožku důležitými živinami, které podporují její regeneraci.
200 ml; 197,- Kč

Pečující ochranný krém
S bio pupalkovým olejem a bio bambuckým máslem
Výborný pro péči o pleť i pokožku těla. Chrání citlivou pokožku dětí a kojenců před ztrátou hydratace. Vysoce kvalitní bio oleje intenzivně pečují a vyživují. Speciální zklidňující složení chrání pokožku před podrážděním a škodlivými vnějšími vlivy. Ochranný krém se snadno roztírá a vstřebává.
Bio pupalkový olej: poskytuje pokožce hloubkovou výživu a podporuje důležité funkce pokožky.
Bio bambucké máslo: vytváří na pokožce jemný ochranný film, který podporuje přirozený kyselý plášť pokožky.
75 ml; 175,- Kč

Dětský krém proti opruzeninám
S bio pupalkovým olejem a zinkem
Speciálně na citlivou oblast plenek. Krém proti opruzeninám se zinkem a bio oleji ze čtyř bylin pokožku zklidňuje a vytváří uklidňující ochranných film, který chrání problematickou oblast plenek proti vlhkosti a bolesti.
Bio pupalkový olej: podporuje přirozenou regeneraci pleťových buněk díky vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin a důležitých živin.
Zinek: zklidňuje podráždění a poskytuje spolehlivou ochranu.
Tip: Krém mohou použít i dospělí při nárazovém výskytu neurodermitidy, stačí potřít problémová místa, například podkolenní či loketní jamku.
50 ml; 175,- Kč

Pečující tělový olej
S Bio pupalkovým a Bio olivovým olejem
Pro jemnou hýčkající péči a radost z koupání. Výborný ochranný tělový a pleťový olej vhodný také k masážím či do koupele. Speciálně vybrané čistě rostlinné bio oleje obalí citlivou dětskou pokožku jemným filmem a chrání ji před vysoušením. Olej pokožku zvláčňuje a činí ji jemnou a hebkou na dotek. Velmi vhodný pro příjemnou rozmazlující dětskou masáž.

Bio pupalkový olej: zásobuje pokožku důležitými výživnými látkami a podporuje přirozenou regeneraci.
Bio olivový olej: intenzivně pečuje a pokrývá pokožku jemnou ochrannou vrstvou.
Pečující tipy: Ideální i pro pokožku dospělých, zvláště pro péči a masáže během těhotenství. Bohatý Bio olivový a slunečnicový olej pomáhají pokožce zachovat si svou elasticitu a zanechávají ji sametově hebkou. Výborný na denní péči pokožky v oblasti plenek. Ve spojení s masáží uvolňuje a zklidňuje.
Extra tip: Olej je nejlepší nanést na ještě vlhkou pokožku a vmasírovat. Společně s hodnotnými pečujícími látkami v oleji se do pokožky dostane i vlhkost vody, kterou olej uzamkne uvnitř a pokožka zůstane déle hydratována a pečována. Pro pečující koupel párkrát stříkněte do vody.
125 ml, 197,- Kč