Neutral

NEUTRAL

ODBORNÁ PÉČE PRO EXTRÉMNĚ SUCHOU A ALERGICKY REAGUJÍCÍ PLEŤ• Poskytuje ztišující péči a okamžitou úlevu
od podráždění a alergických projevů.
• Bez éterických olejů či jiných dráždidel.
• Chrání před dalším podrážděním a vznikem
alergických reakcí.

PLEŤOVÝ KRÉM

Pečlivě vyvážená směs pečujících olejů a bylinných výtažků zklidňuje podráždění a stimuluje přirozené regenerační procesy v pleťových buňkách. Vitamíny C a E eliminují škodlivé působení vnějších vlivů.

30 ml; 275 Kč

SPRCHOVÝ ŠAMPON*

Šetrná péče pro tělo i vlasy. Intenzivně hydratuje, osvěžuje a zjemňuje pokožku. Pocit napětí a podráždění, který často nastává po koupeli u extrémně suché pokožky, jednoduše zmizí.

200 ml; 169 Kč

TĚLOVÉ MLÉKO*

Ochranná péče a extra porce hydratace. Působí obzvláště rychle a účinně. Zklidňující bylinné výtažky zmírňují podráždění a propůjčují zarudlé pokožce zdravý pocit a skvělý vzhled.

PLEŤOVÝ FLUID*


Snadno se vstřebává a intenzivně hydratuje. Pečující směs bio olejů z oliv a pupalky spolu s bambuckým a kakaovým máslem vyživují pleťové buňky a pomáhají udržet ochranný film pokožky dostatečně odolný proti působení vnějších vlivů.

30 ml; 247 Kč

SOS KRÉM S MIKROSTŘÍBREM*

Tiší záněty a poskytuje okamžitou pomoc při podráždění, aby nedošlo k alergické reakci. Antiseptické mikrostříbro vytvoří na povrchu pokožky antimikrobiální ochranný film. Vhodný na extrémně namáhaná místa jako jsou lokty, kolena, ruce či chodidla.

50 ml; 275 Kč

PEČUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA INTENSIV*


Intenzivně vyživuje a zklidňuje unavenou a podrážděnou pleť. Bohatě hydratuje a podporuje regeneraci pleťových buněk a viditelně zlepšuje strukturu pleti. Stačí 15 minut a nikdo nepozná, jak náročný jste měla den!

10 ml; 57 Kč

ZUBNÍ PASTA*


S mořskou solí a částečkami křemíku. Odstraňuje zubní plak, aniž by při tom poškodila citlivou ústní mikroflóru. Obsahuje mořskou sůl a hojivé bylinné výtažky, díky kterým zabraňuje vzniku zubního kazu, parodontózy nebo zubního kamene, navíc příjemně osvěžuje dech.

75 ml; 129 Kč

KRÉM NA RUCE*

Obzvláště bohatá zjemňující formule se velmi rychle vstřebává a poskytuje namáhané pokožce extra výživu a péči. Budete mít ruce hebké jako šlechtična!

50 ml; 137 Kč

DEO ROLL-ON*

Jemný kuličkový deodorant poskytuje spolehlivou ochranu před nepříjemným pachem po celých 24 hodin. Nedráždivé složení bylo navrženo speciálně pro potřeby extrémně citlivé a alergicky reagující pleti. Obsahuje hodnotné bio rostlinné výtažky a pečující látky, které zklidňují citlivou pokožku podpaží zejména po holení.

50 ml; 189 Kč