O nás

LAVERA PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A POHODU

Přírodní kosmetiku lavera pro vás vyrábíme s láskou a radostí. Naším cílem je nabízet výrobky s nedráždivým složením, okouzlujícími vůněmi, hedvábnou konzistencí a snadným použitím. Již více než 25 let najdete v našem sortimentu přípravky pro celou rodinu – pro ženy, muže, děti,
ale i speciálně zaměřenou péči: proti UV záření či moderní dekorativní kosmetiku. Unikátní receptury vznikají v našich vlastních laboratořích – můžeme tak garantovat tu nejvyšší kvalitu.


Pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější
Sám zakladatel Thomas Haase od dětství trpěl dermatitidou. Jeho pokožka nesnesla žádné konvenční přípravky, a tak mu nezbylo, než si vhodnou péči začít vyrábět. „Sám potřebuji tu nejčistší a nejcitlivější péči, proto kladu velký důraz na to, aby naše přípravky poskytovaly dlouhodobou ochranu a aby nedráždily ani alergicky reagující pleť.“ I to je jeden z důvodů, proč lavera neustále hledá nové ingredience i výrobní postupy s cílem pomoci problematické pleti.


Z rodinné firmy světovou špičkou
lavera byla založena roku 1987 jako rodinný podnik na malém statku poblíž Hannoveru s cílem vyrábět 100% přírodní kosmetiku. Dnes má přes tři sta zaměstnanců a patří mezi čtyři nejvýznamnější výrobce přírodní kosmetiky na světě. Zakladatel firmy Thomas Haase se dodnes podílí na vývoji všech receptur a inovací.í postupy s cílem pomoci problematické pleti.

Nejvyšší kvalita zaručená certifikací
Přírodní kosmetika lavera nikdy nedělala kompromisy v kvalitě. 100% přírodní ingredience a účinné kombinace bylin jsou základem jejího složení. Kromě certifikátu BDIH, BIO či NATRUE, zaručující kvalitu a přírodnost výrobku i všech použitých ingrediencí, se lavera pyšní mnoha oceněními mezinárodních porot či nejlepšími hodnoceními v eko testech.
Moderní a vědecké
Produkty lavera jsou moderní nejen svojí koncepcí, ale i designem a použitými ingrediencemi. Výrobní technologie se řídí nejnovějšími vědeckými poznatky. Vybavení firemních laboratoří je neustále inovováno a doplňováno přesnými, moderními přístroji. Kosmetika lavera je vyráběná pro potřeby dnešní doby plné shonu a stresu. Přináší uvolnění a pomáhá navodit pohodu těla, mysli i duše.