středa 4. října 2017

Recenze: Minerální oční stíny Indiánský sen


líčení lavera quatro stiny indiansky sen
Paletka minerálních očních stínů 03 Indiánský sen
Barevně je paletka božsky poskládaná, a když se do ní zadívám, tak opravdu vydím to rozpálené indiánské léto se západem slunce. Stíny obsahují shimmer a rozzáří každé unavené víčko.

líčení lavera quatro stiny indiansky sen

Paletka má pevné kulaté balení s průsvitným víčkem, u kterého bych měla malou výtku, že má vypouklý tvar, který třeba pro její skladování není zrovna nejpraktičtější. Ale jinak je paletka pevná a nepraskne ani po pár pádech. Pantík, který víko drží je stabilní i po mnohonásobném otevření.

Čtyři stíny, které paletka ukrývá váží 2g a musím uznat, že jich je tam docela dost. Stíny jsou zapečené, ale není problém je "čímkoliv" nabrat. Jediné co jsem si všimla tak docela ubývají a lehce práší. Stejnou pigmentaci docílím jak prstem tak štětcem
líčení lavera quatro stiny indiansky sen

Pokud hledáte paletku do které se zamilujete a chcete si s ní vyhrát nejen v létě, ale i na podzim. Takovou, kterou hodíte do kabelky jak pro denní tak večerní líčení, která vás nenechá ve štychu ani když vaše oči září jako oceán, tak směle do téhle krásky. Paletku seženete například zde za 199 Kč a určitě vás potěší, že je veganská.

líčení lavera quatro stiny indiansky sen
Vyberte si svůj styl líčení s touto paletkou.
Za recenzi děkujeme Hedvice, která píše úspěšný blog The world of makeup. Její další články se značkou lavera najdete zde.

Autorka recenze:

Autorka textu Hedvika z blogu the world of makeup
Kosmetika mě baví už od dětství, miluji její hravost, eleganci a rozmanitost. Ráda zkouším různé produkty. Bio kosmetika mě baví, protože vychází z čistoty přírody. A přesně tohle dává i mně svěží pocit čistoty a volnosti.