pátek 8. září 2017

Recenze Tónovací hydratační krém 3v1


Krásný den, dnes bych vám chtěla ukázat další super produkt značky lavera. Tentokrát půjde o Tónovací hydratační krém 3v1, který v sobě kombinuje rovnou 3 efekty: 24hodinovou hydrataci, péči o pleť a lehké tónování.

Tónovací krém je v nádobce ve tvaru malého válečku o objemu 30 ml s praktickým pumpičkovým aplikátorem, který zajišťuje přesné a hygienické dávkování. Vejde se krásně do kosmetické taštičky. Krém obsahuje řadu výživných látek, minerálů, vitamín E a hydratující aloe vera. Je vhodný pro citlivou pleť.

Jemný barevný odstín krému dokonale sedne přirozenému tónu každého druhu pleti a sjednocuje barevné nedokonalosti. Výsledkem je jemně tónovaná přirozeně vypadající pleť. Lehké tónování ale nekryje větší nedostatky pleti tak jako make-up.

Malé množství Tónovacího hydratačního krému jen rovnoměrně naneste na předem aplikovanou vrstvu denního krému. Začněte od středu obličeje a pokračujte směrem ven. Pro dokonale přirozený efekt naneste po krajích obličeje a na krku „doztracena“. Krém se nanáší moc hezky, je jemný a zanechává pleť hebkou a hezky upravenou. Má jen lehkou neutrální vůni. Nijak neštípe ani nedráždí. Byla jsem zvědavá jak mi sedne zrovna ten jediný odstín, ale překvapivě splynul s mou pletí úplně dokonale.

TIP: Tónovací krém působí déle, pokud je důkladně zapracován do pokožky. Proto jej krouživými pohyby pomocí teplých prstů nanášejte tak dlouho, dokud se zcela nevstřebá.

Pokud chcete vaši pleť lehce osvěžit a stačí jí dodat trocha sjednocené zářivě zdravé barvy, pak je tónovací krém ta pravá volba pro vás. Cena tohoto krému je 295 Kč.

Na zoubek našemu Tónovacímu hydratačnímu krému se podívala blogerka Beauty by K. Celý članek najdete na jejím blogu zde.