neděle 9. července 2017

Recenze Podkladová báze pod oční stíny

Víte jak připravit vaše oční víčka před nanesením očních stínů tak aby nalíčení bylo pěkné a déle vydrželo? V dnešní recenzi vám ukážu přírodní podkladovou bázi pod oční stíny lavera.


Podkladová báze je v malinkaté bílé plastové tubě o obsahu 9 g. Vypadá skoro jako taková mastička na oči. Tuba je plastová, takže až už nepůjde báze vymáčknout, jednoduše rozstřihnu širší konec a vyškrábnu i ty nejmenší zbytečky. Báze by měla udržet stíny déle dokonalé. Rychleschnoucí formule s bio aloe vera šťávou zabraňuje barevným pigmentům vysychat a drolit se. Díky tomu zůstane líčení takové jaké ho ráno vytvoříte. Konzistence báze je jemňoučká gelová a snadno se roztírá. Jsem moc ráda, že na víčku nijak nelepí. Báze přitáhne pigmenty ze stínů a uzamkne je ve svém povrchu, takže zaručí výdrž líčení po celý den.

Je určena i pro citlivé oční okolí, takže se opravdu nemusíte bát nějakého dráždění. Báze mě osobně nijak v očním okolí nedráždila a po zaschnutí jsem o ní ani nevěděla. Je dermatologicky testována a je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček. 


Báze obsahuje přírodní oleje s rostlinnými výtažky, které dodávají jemné pokožce očních víček množství prospěšných látek a do hloubky ji hydratuje, tím předchází vzniku vrásek. Ve složení najdete například arganový olej, který skvěle vyživuje a také bambucké máslo, které boujuje proti vráskám. Další složkou je šťáva z aloe vera, která zklidňuje podrážděné oční okolí a taky ho pěkně osvěží.

Použití je naprosto jednoduché. Já si vždy nanesu trošinku báze na bříško prstu a jemně natřu na oční víčko. Nechám bázi trošku vstřebat a nanáším oční stíny. Bázi používám pod jakékoliv stíny, jak pod ty od lavery, tak i pod ty od jiných značek. A nikdy jsem neměla problém :).
Báze dokáže celé líčení opravdu zintenzivnit. Stíny mají výraznější odstíny a opravu vydrží celý den, bez toho aby se hnuly. Neopadávají, nedrolí se, nezalézají do vrásek ani neztrácí na intenzitě. Cena této báze je 129 Kč, myslím, že to je super cena. S podkladovou bází lavera jsem opravdu moc spokojená a koupím ji i mamce.

Autorkou této recenze je blogerka Beauty by K. Celý članek najdete na jejím blogu zde.